Новини

500 співробітників «Місто для людей Запоріжжя» взяли участь у толоці  

500 співробітників «Місто для людей Запоріжжя» взяли участь у толоці  

21 квітня 2018 року колектив компанії «Місто для людей Запоріжжя» працював на прибиранні території в декількох районах міста: Олександрівському, Дніпровському, Хортицькому та Комунарському. Саме в цих районах розташовані житлові будинки, які обслуговує компанія.

Так, на вулиці Арочній, що в Олександрівському районі, було зібрано та  вивезено гілки дерев та побутове сміття. Величезну кількість сміття було вивезено з бульвару Вінтера, 50. Ліквідовано стихійне звалище по вулиці Гоголя, 177. Наведено порядок на внутрішньоквартальній проїжджій частині біля будинку 154б по вулиці Гоголя. Під час толоки, яка почалась о 8 ранку і тривала цілий день, було прибрано декілька прибудинкових парків, дитячих майданчиків та дворів.

Багато співробітників прийшли на толоку з дітьми, які старанно працювали поруч із дорослими. Бачачи таке завзяття, допомогти волонтерам виходили жителі довколишніх будинків.  

Коментуючи цю соціальну ініціативу, директор “Місто для людей Запоріжжя” Євген Деркач cказав: «Я дуже радий, що ми вийшли на толоку практично в повному складі і змогли так багато зробити. Наша толока не була стихійної акцією – ми погодили її з районними адміністраціями, заздалегідь проїхалися по районам і визначили обсяги робіт.

Сподіваюсь, місцеві жителі будуть підтримувати наведений нами порядок, тому що тільки спільними зусиллями ми можемо вийти на якісно новий рівень побуту і життя, в цілому». 

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua

1 листопада 2017 року компанія «Місто для людей Запоріжжя» розпочала обслуговувати 1140 житлових будинків загальною площею 3,5 млн. кв.м в Олександрівському та Південному мікрорайонах, а також правобережну частину Дніпровського і Хортицького районів Запоріжжя. Повноваження на обслуговування житлового фонду Запоріжжя компанія отримала за результатами конкурсу на керуючого багатоквартирних будинків, проведеного виконкомом міської ради. За результатами конкурсу «МДЛ Запоріжжя» перемогла по двох лотах, запропонувавши якісно інший підхід до обслуговування і найменший тариф.