Про компанію «Місто для людей»

Про компанію «Місто для людей»

Про компанію «Місто для людей»

Компанія «Місто для людей» – динамічно зростаюча група компаній, що надає широкий спектр високоякісних послуг в галузі управління, обслуговування та експлуатації об’єктів нерухомого майна (житловий, нежитловий фонд), консалтингу і підтримки створення ОСББ, сприянню та впровадженню енергозберігаючих та енергоефективних проектів.

Свою діяльність компанія Місто для людей розпачала у 2015 році. Незважаючи на свій молодиі вік компанія на сьогодні є складовою частиною міжнародної групи CIVINITY – одного з лідерів на ринку обслуговування житлової і комерційної нерухомості на ринку Східної Європи (працює в 5 країнах). Більш детально про групу компаній CIVINITY можно дізнатися на сайті www.civinity.eu

«Місто для людей» включає в себе дві керуючі компанії в містах України:
ТОВ «КП «Українська житлова компанія» – починаючі з 2014 року обслуговує12 будинків площею 250 тис. Кв м в Києві (житлові та нежитлові приміщенння);
ТОВ «Місто для людей Кременчук» ( до 2016 року ТОВ «Добробит») – починаючі з 2008 року обслуговує 425 будинків площею 950 тис. кв м в місті Кременчук Полтавської області (житлові приміщення).

В найближчих планах компанії початок роботи в інших великих містах України.

Спільні досвід, професійність та європейська інноваційність на ринку України послуг високого рівня (вже давно звичних для країн Європи) дозволяють нам з оптимізмом дивитись на розширення своєї присутності на внутрішньому, зараз перебуваючому в стані реформування ринку послуг ЖКГ в Україні.