Новини

Обслуговувати клиентів компанії Місто для людей буде один з найбільших контакт-центрів в Україні

Обслуговувати клиентів компанії Місто для людей буде один з найбільших контакт-центрів в Україні

Компанія «Місто для людей» підписала договір про співпрацю з компаниею eCall. Про це повідомив акціонер компанії Руслан Крамаренко. За його словами, це дозволить в новому році надавати бильш якісні послуги во всіх містах присутності компанії – «Для надання якісних послуг ми співпрацюємо з компаніями-лідерами рынку, саме такою компаниєю є eCall».

Компанія «Місто для людей» підписала договір про співпрацю з компаниею eCall. Про це повідомив акціонер компанії Руслан Крамаренко. За його словами, це дозволить в новому році надавати більш якісні послуги во всіх містах присутності компанії – «Для надання якісних послуг ми співпрацюємо з компаніями-лідерами рынку, саме такою компаниєю є eCall».

Компанія eCall надає послуги з аутсорсінгу взаємодії з кліентами на базі власного Контакт-Центру з 2005 року. 550 операторів обслуговують найбільші компанії України, що працюють в сфері фінансів, телекомунікації, ЗМІ та видавничого бізнесу, інтернет-комерції,  виробництві товарів та послуг, туризмі та є единим аутсорсінговим колл-центром мобільного оператора КИЇВСТАР.

«Наступний рік буде для нас роком значного росту в якості послуг, що надаються. В грудні 2016 року ми стали частиною европейської групи компаній “Civinity” – це дає доступ до їх ресурсів та досвіду  і можливість будувати компанію з високим рівнем сервісу і стандартами якості. Робота контактного центру дозволить нам отримувати зворотній зв’язок від споживача в цілодобовому режимі, і працювать не тількі на прийом заявок від мешканців, а також отримувати від них оцінку роботи на мічцях» – пояснив він.