News

Компанії групи «Місто для людей» розпочали масштабні ремонти житлового фонду

Компанії групи «Місто для людей» розпочали масштабні ремонти житлового фонду

Під управлінням групи компаній «Місто для людей» знаходиться 8 млн. кв. м житлових площ в 2800 багатоквартирних будинках.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Конструктивні елементи і внутрішньобудинкові мережі більшості будинків значно зношені. Багато будинків не ремонтувалися десятиліттями, наслідком чого є жалюгідний вигляд під’їздів, постійні аварії і протікання дахів.

Проведення певних типів ремонтів, наприклад, ремонт покрівель, інженерних мереж, міжпанельних швів, можливе лише в весняно-літній період. Заздалегідь компанії групи «Місто для людей» склали план поточних ремонтів і з настанням теплої погоди розпочали масштабні ремонтні роботи.

Так, у Запоріжжі будє відремонтовано близько 100 тис. кв. м покрівлі (на 740 будинках) і 90 тис. пог. м міжпанельних швів (на 352 будинках). Заплановано замінити 51 тис. пог. м труб холодного та гарячого водопостачання, центрального опалення та каналізації. Будє відремонтовано 629 під’їздів.

У Маріуполі відремонтують 17 тис. кв. м покрівлі та 3 тис. пог. м міжпанельних швів. Заплановано замінити 12 тис. пог. м холодного і гарячого водопостачання, центрального опалення та каналізації. До вже відремонтованих 41 під’їздів додадуться ще 150.

У Кременчуці також будуть ремонтуватися покрівлі (12 тис. кв. м), міжпанельні шви (5 тис. пог. м) і цоколі фасадів будинків (1 тис. кв. м). Будє замінено понад 3 тис. пог. м труб холодного та гарячого водопостачання, опалення та каналізації. У планах компанії відремонтувати 49 під’їздів.

У квітні компанії групи «Місто для людей» розпочали масово встановлювати сучасні світлодіодні лампи в місцях загального користування в будинках, які вони обслуговують. В цілому на протязі двох місяців буде встановлено 45,5 тис. ламп в 1140 будинках у Запоріжжі, в 1036 будинках у Маріуполі та в 421 будинку в Кременчуці.

Встановлення енергоефективних антивандальних LED-світильників дозволить зменшити витрати на освітлення та витратні матеріали, а заощаджені кошти направити на ремонт дахів та інші потреби будинків.

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua

Компанія «Місто для людей» спеціалізується на управлінні, технічному обслуговуванні і експлуатації об’єктів житлової та комерційної нерухомості. В Україні «Місто для людей» працює в Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Кременчуці та Мелітополі.