News

«Місто для людей Енерго» отримала ліцензію на виробництво і постачання тепла

«Місто для людей Енерго» отримала ліцензію на виробництво і постачання тепла

Київська міська державна адміністрація своїм Розпорядженням №139 від 1 лютого 2018 року видала ТОВ «Місто для людей Енерго» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва та постачання теплової енергії.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

«Місто для людей Київ» обслуговує 14 житлових будинків в різних районах столиці. В рамках отриманої ліцензії компанія планує виробляти тепло на дахових котельнях для потреб деяких будинків, якими вона управляє. Таким чином, компанія зможе забезпечити більш якісний сервіс і уникнути тепловтрат, що виникають при користуванні міськими мережами.

Практика індивідуального опалення досить поширена в зарубіжних країнах і показала себе економічно вигідним рішенням.

«Місто для людей Енерго» розпочне реалізацію вищевказаної програми в першому півріччі 2018 року.

Впровадження подібної практики в інших містах присутності компанії поки не планується.

Довідка: «Місто для людей Київ» обслуговує житлові будинки в Києві за наступними адресами: вул. Наумовича, 4, 4а, 6; вул. Обухівська 137, 139; пр. Академіка Глушкова, 9в; пр. Лобановського, 15/7; Чоколівський бульвар, 27б; вул. Данченко, 28, 28а, 28б, 30, 32а; пр. Перемоги, 71а.

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua

В Україні «Місто для людей» обслуговує 1140 житлових будинків у Запоріжжі, 1036 будинків у Маріуполі, 421 будинок у Кременчуці й 14 будинків у Києві.