News

«Місто для людей» інвестує 20 млн. гривень в освітлення багатоквартирних будинків

«Місто для людей» інвестує 20 млн. гривень в освітлення багатоквартирних будинків

Протягом наступних трьох місяців всі будинки, які обслуговують компанії групи у Запоріжжі, Маріуполі, Кременчуці та Мелітополі, будуть обладнані сучасними LED-лампами.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Всі лампи в місцях загального користування будуть замінені на безпечні енергоефективні світлодіодні світильники. В рамках цього безпрецедентного для ЖКГ України проекту буде встановлено 45,5 тисяч LED-ламп. В під’їздах будинків у Запоріжжі буде встановлено 18 тис. ламп, у Маріуполі – 13,5 тис., у Кременчуці – 10 тис., у Мелітополі – 1 тис. В рамках пілотного проекту вже встановлено 3 тис. ламп.

Інвестиційна програма, бюджет якої становить понад 20 млн. гривень, фінансується за рахунок акціонера «Місто для людей» – міжнародної групи Civinity.

LED-світильники постачає харківська фірма «LEDLIFE». Потужність світильників – 4 Вт, робочий ресурс – 35 тис. годин. Корпус ламп виконано з міцних матеріалів, що робить їх стійкими до зовнішніх пошкоджень. Лампи не містять шкідливих речовин.

Встановлення енергоефективних антивандальних LED-ів дозволить в рази зменшити витрати на освітлення місць загального користування та витратні матеріали. Заощаджені кошти «Місто для людей» планує направити на ремонт дахів та інші потреби будинків, що обслуговує компанія.

Для своєчасного монтажу ламп залучено підрядні організації.

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua

Компанія «Місто для людей» спеціалізується на управлінні, технічному обслуговуванні та експлуатації об’єктів житлової та комерційної нерухомості. В Україні «Місто для людей» обслуговує 8 млн. кв.м житлових площ в 2800 багатоквартирних будинках в Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Кременчуці та Мелітополі.

 

Читайте також: Компанії групи «Місто для людей» розпочали масштабні ремонти житлового фонду