News

«Місто для людей Маріуполь» готує тепломережі будинків до нового опалювального сезону

«Місто для людей Маріуполь» готує тепломережі будинків до нового опалювального сезону

Роботи з ремонту тепломереж, що проводять співробітники «МДЛ Маріуполь» в будинках, що обслуговує компанія, є частиною міської програми підготовки об’єктів ЖКГ Маріуполя до зими. Завершення робіт заплановано на 15 вересня 2018 року.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Співробітники компанії «Місто для людей Маріуполь» проводять ревізії, обслуговування та ремонт інженерних мереж і повітрозбірників будинків. Під час робіт проводиться прочищення і промивання теплообмінників, відновлюється теплоізоляція труб, перевіряється запірна арматура (набиваються сальники, міняють зламані вентилі). У будинках, де це необхідно, проводиться заміна старих труб у внутрішньоконтурній системі гарячого водопостачання.

Всі роботи ведуться з урахуванням рекомендацій фахівців компанії «Маріупольтепломережа». По завершенні обслуговування труб, кранів і вентилів проводяться гідравлічні випробування інженерних мереж (опресовування). Підтвердженням успішного завершення робіт виступає підписаний «Маріупольтепломережа» акт про готовність будинку до опалювального сезону.

Разом з обслуговуванням інженерних мереж «МДЛ Маріуполь» проводить ремонт покрівель і швів, а також скління. Всього в період з квітня по жовтень 2018 року заплановано ремонт 17 тисяч кв. м покрівлі в 188 будинках, ремонт 3212 п. м швів в 228 будинках, 1806 п. м труб централізованого опалення в 246 будинках, 1866 п. м труб гарячого водопостачання в 56 будинках, 5866 п. м труб холодного водопостачання в 182 будинках. Буде відремонтовано 10635 од. запірної арматури в 354 будинках, 1450 одиниць запірної арматури, що вийшли з ладу, будуть заміни на нові. Запланована теплоізоляція 9720 п. м трубопроводів в 162 будинках і скління 220 кв. м вікон у 89 будинках.

Станом на середину травня 2018 роки вже відремонтовані 2500 кв. м покрівлі, 512 п. м швів, 523 п. м труб централізованого опалення, 695 п. м труб гарячого водопостачання, 1308 п. м труб холодного водопостачання, 2096 од. запірної апаратури, ще 278 одиниць замінено. Проведена теплоізоляція 1982 п. м трубопроводу, засклені 42 кв. м вікон.

Прес-служба «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua

«Місто для людей» є частиною міжнародної групи CIVINITY, що спеціалізується на управлінні, технічному обслуговуванні і експлуатації об’єктів житлової та комерційної нерухомості. В Україні «Місто для людей» обслуговує 8 млн. кв.м житлових площ в 2800 багатоквартирних будинках в Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Кременчуці та Мелітополі. «Місто для людей Маріуполь» обслуговує 1036 житлових будинків загальною площею 2,4 млн. кв. м у Центральному, Приморському та Кальміуському районах Маріуполя.