News

«Місто для людей Маріуполь» відзвітувала про перші 100 днів роботи

«Місто для людей Маріуполь» відзвітувала про перші 100 днів роботи

1 грудня 2017 року компанія «Місто для людей Маріуполь» розпочала обслуговування 1036 житлових будинків Маріуполя загальною площею 2,4 млн. кв. м в Центральному, Приморському та Кальміуської районах Маріуполя.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Повноваження на обслуговування житлового фонду Маріуполя компанія отримала за результатами конкурсу на управителя багатоквартирних будинків, проведеного виконкомом міської ради.

Після закінчення ста днів роботи керуючі компанії Маріуполя звітували перед депутатами про обслуговування багатоквартирних будинків. Свій звіт на Дні депутата також надала і компанія «Місто для людей Маріуполь».

У перший же день роботи компанії відкрився сучасний Центр обслуговування клієнтів (вул. Грецька, 33), де жителі можуть отримати консультацію у 10 фахівців Центру. У встановлених в Центрі терміналах самообслуговування можна швидко оплатити квитанції за комунальні послуги. В майбутньому заплановано відкриття ще одного Центру обслуговування клієнтів у Кальміуської районі Маріуполя.

За перші три місяці роботи Центр обслуговування клієнтів прийняв 12.883 клієнта. Було підготовлено відповіді на 1.296 письмових звернень громадян. Основні питання, з якими клієнти зверталися до Центру обслуговування клієнтів, – отримання довідок, нарахування оплати, загальна проблематика по будинку.

Всі заявки жителів приймаються колл-центром цілодобово та вносяться в CRM систему. Після завершення робіт заявки залишаються в архіві, що дозволяє отримувати зворотний зв’язок і аналізувати історію взаємодії з кожним клієнтом. За три місяці роботи компанія закрила 17.755 поточних і планових заявок. Частіше за інших заявки стосувалися питань з опаленням, холодним водопостачанням, обслуговуванням місць загального користування.

Аварійні заявки одразу ж спрямовуються аварійним мобільним бригадам на мобільний додаток в смартфоні. За три місяці роботі було закрито 2.705 аварійних заявок. Для швидкого реагування мобільними аварійними ремонтними бригадами компанія придбала 6 нових автомобілів FIAT та іншу спеціалізовану техніку.

На прибиранні листя і снігу, посипанні доріжок пісочно-соляною сумішшю працювали 6 одиниць техніки, 250 двірників, 12 мобільних бригад.

За минулі три місяці було відремонтовано 46 під’їздів. Більшість житлових будинків, що знаходяться на обслуговуванні компанії «Місто для людей Маріуполь», мають рівень зносу внутрішньобудинкових мереж і конструктивних елементів на рівні 80%. У найближчі місяці компанія планує провести огляд житлового фонду, що знаходиться під її управлінням. За результатами буде сформований пакет дефектних відомостей та складено план виконання поточних ремонтів на 2018 рік.

Розповідаючи про найближчі плани, директор «Місто для людей Маріуполь» Іван Фтіць зазначив: «У січні компанія розпочала масштабний проект з оснащення всіх без винятку під’їздів будинків енергоефективними світлодіодними лампами. В рамках проекту в квітні-травні 2018 року буде встановлено 13,5 тисяч LED-світильників. Загальний бюджет проекту складе близько 4 млн. гривень. Ми вже відпрацювали процедуру заміни світильників, встановивши 195 пілотних лам».

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua

Компанія «Місто для людей» спеціалізується на управлінні, технічному обслуговуванні і експлуатації об’єктів житлової та комерційної нерухомості. В Україні «Місто для людей» обслуговує житлові будинки у Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Кременчуці та Мелітополі.