News

«Місто для людей» обладнає тисячі житлових будинків світлодіодними лампами

«Місто для людей» обладнає тисячі житлових будинків світлодіодними лампами

У 2018 року місця загального користування в багатоквартирних будинках в Запоріжжі, Маріуполі та Кременчуці, що знаходяться під управлінням групи компаній «Місто для людей», обладнають сучасними LED-світильниками.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Інвестиційна програма з бюджетом понад 20 млн. гривень передбачає заміну всіх без винятку ламп в під’їздах на безпечні енергоефективні світлодіодні світильники.

Загалом планується встановити 45,5 тисяч ламп в 1140 будинках в Запоріжжі, в 1036 будинках в Маріуполі та в 421 будинку в Кременчуці.

На кінець січня 2018 року вже встановлено 3 тисячі ламп в Кременчуці, по 200 ламп в Запоріжжі та Маріуполі.

LED-світильники постачає харківська фірма «LEDLIFE».

Коментуючи цей небувалий для ЖКГ України проект Павліна Левчук, директор з обслуговування компанії «Місто для людей», підкреслила: «Багато будинків, які ми отримали в управління, знаходяться у жалюгідному стані. В деяких під’їздах освітлення не було роками. Складаючи план ремонтів на 2018 рік, ми вирішили не латати дірки, а запровадити якісно нове комплексне рішення.

Світлодіодні антивандальні світильники дозволять зекономити на ремонті і витратних матеріалах, а заощадженні кошти ми плануємо направити на ремонт дахів та інші потреби будинків».

Довідка: робочий ресурс сучасних світлодіодних ламп становить близько 50 тисяч годин, а споживання електроенергії в рази нижче, ніж у звичайних ламп розжарювання. Корпус ламп вироблено з міцних матеріалів, що робить їх стійкими до зовнішніх пошкоджень. Лампи не містять шкідливих речовин і ртуті.

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua