News

«Місто для людей Сервіс» розпочала обслуговувати 180 житлових будинків в Мелітополі

«Місто для людей Сервіс» розпочала обслуговувати 180 житлових будинків в Мелітополі

У лютому 2018 року компанія ТОВ «Місто для людей Сервіс» розпочала технічне обслуговування багатоповерхових житлових будинків сектора Житломасив в південній частині міста Мелітополь, Запорізька область. «Місто для людей Сервіс» діє як підрядна організація комунального підприємства «Житломасив».

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

«Місто для людей Сервіс» перемогла у тендері, що був проведений КП «Житломасив» через систему «Prozorro» наприкінці минулого року. Тендер було проведено з метою демонополізації ринку комунальних послуг в м. Мелітополь та поліпшення якості послуг. За словами директора КП «Житломасив» Сергія Павленка, «Місто для людей Сервіс» перемогла в тендері завдяки іншому підходу в обслуговуванні, до виконання заявок, більш оперативному реагуванню. Компанія має цілодобовий кол-центр, власну спецтехніку.

«Місто для людей Сервіс» виступить підрядником КП «Житломасив» по низці послуг, а, саме: прибирання прибудинкової території; технічне обслуговування систем водопостачання та каналізації, електропостачання, систем протипожежної автоматики та інших внутрішньо будинкових інженерних мереж; поточний ремонт конструктивних елементів, дахів, під’їздів, тощо.

З появою нової обслуговуючої організації розмір квартплати для населення не змінився. Виконавцем послуг та одержувачем коштів залишається комунальне підприємство «Житломасив», яке буде розраховуватися з підрядником.

Перелік будинків, де технічне обслуговування житлового фонду буде здійснювати компанія «Місто для людей Сервіс»: http://zhilmassiv.org.ua/1136-2/

Коментуючи початок роботи компанії в Мелітополі, директор «Місто для людей Сервіс» Наталія Іванова сказала: «Більшість будинків, які ми отримали на обслуговування, – хрущовки, побудовані в 60-70 рр. минулого століття. Будинки і мережі зношені, вимагають серйозних ремонтів і покращень. Але ми не боїмося труднощів, тим більше що у нас вже є успішний досвід обслуговування аналогічних за станом будинків в інших містах України».

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua

Компанія «Місто для людей» спеціалізується на управлінні, технічному обслуговуванні та експлуатації об’єктів житлової і комерційної нерухомості. Група представлена в 5 країнах, де обслуговує 11,63 млн. м2 площі в житлових будинках та 1,15 млн. м2 в комерційних будівлях. В Україні «Місто для людей» обслуговує 1140 житлових будинків у Запоріжжі, 1036 будинків у Маріуполі, 421 будинок у Кременчуці, 180 будинків у Мелітополі та 14 будинків у Києві.