News

Суд підтвердив законність роботи ТОВ «Місто для людей Запоріжжя» з обслуговування житлових будинків Запоріжжя

Суд підтвердив законність роботи ТОВ «Місто для людей Запоріжжя» з обслуговування житлових будинків Запоріжжя

Постанова, що була прийнята 7 березня 2018 року судовою колегією Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, підтвердила законність проведення міським виконавчим комітетом Запорізької міськради конкурсу про призначення керуючих компаній для обслуговування багатоквартирних житлових будинків в місті Запоріжжі.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Апеляційні скарги виконавчого комітету Запорізької міської ради, ТОВ «Місто для людей Запоріжжя», ТОВ «Керуюча компанія« Мрія» суд задовольнив в повному обсязі і скасував рішення Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя від 14 грудня 2017 року.

Позов до суду був поданий громадянином України Ярославом Гришиним, який є депутатом Запорізької обласної ради. Він вимагав визнати незаконним і скасувати рішення виконкому про призначення управителів багатоквартирними будинками Запоріжжя. Керуюча компанія «Місто для людей Запоріжжя», разом з іншими залученими у даному судовому розгляді сторонами, не погодилась з прийнятим на користь Ярослава Гришина рішенням Орджонікідзевського суду. Компанія скористалася своїм правом і в установленому законом порядку звернулася до суду з апеляційною скаргою на постанову Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя.

Коментуючи цей судовий прецедент, провідний юрисконсульт «Місто для людей Запоріжжя» Ірина Шибеко звернула увагу на такі факти: «З самого початку Ярослав Гришин не був належним позивачем по цій справі, і суд першої інстанції повинен був відмовити йому в задоволенні позову. Позивачем міг виступати тільки співвласник багатоквартирного будинку, а Ярослав Гришин лише зареєстрований в одній з квартир будинку №9 по вулиці Вороніна, але не є її власником.

Якщо говорити про суть справи, то спочатку цей будинок був об’єктом конкурсу, але на момент призначення керуючої компанії був виключений з конкурсної документації у зв’язку зі створенням в ньому товариства співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Цей будинок не укладав договір з жодною із зазначених в позові керуючих компаній, і тому права співвласників будинку ніяк не могли бути ними порушені».

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua

Довідка: 1 листопада 2017 року «Місто для людей Запоріжжя» розпочала обслуговувати 1140 житлових будинків Запоріжжя. Компанія бачить своєю метою приведення до ладу всього житлового фонду, що знаходиться в обслуговуванні компанії.

Компанія «Місто для людей» обслуговує близько 8 млн. кв. м житла в Запоріжжі, Маріуполі, Кременчуці, Мелітополі та Києві.