Новини

Компанія «Місто для людей Маріуполь» з 1 грудня починає обслуговування житлового фонду міста Маріуполь

Компанія «Місто для людей Маріуполь» з 1 грудня починає обслуговування житлового фонду міста Маріуполь

Згідно з реформою ЖКГ, яка проводиться в Україні в місті Маріуполь пройшов конкурс по вибору управителів багатоквартирними будинками міста. По його результатам 62,6 процента житлового фонда Маріуполя буде обслуговувати компанія «Місто для людей Маріуполь», яка входить в групу компаній «Місто для людей».

Згідно з рішенням Виконкому №184 від 26.09.2017 року компанія «Місто для людей Маріуполь» починаючи з 1 грудня 2017 року буде обслуговувати 1036 будинків площею 2,365 млн. кв. метрів в Центральному, Приморькому та Кальміуському районах міста Маріуполь. Середній тариф становить: для будинків без лифтів – 3,76 грн/1 кв м , з лифтами – 4,50 грн./1 кв м.

02 листопада 2017 року заступник міського голови Михайло Когут та представники компанії Місто для людей Маріуполь розповіли на прес-конференції за якими принципами буде побудована робота компанії в місті.

Михайло Когут повідомив, що компанія «Місто для людей Маріуполь» – стала одним з ключових гравців, що перемогла в конкурсі по будинках, які раніше знаходились на балансі КК «Західна», «Приморська», «Кальмиусська» та «Житло-центру». – «Ми сподіваємось, що результатом конкурса стане якісно нове обслуговування житлового фонду – набагато краще, чим ті послуги, які надавались ЖКП міста до цього.

Директор компанії «Місто для людей Маріуполь» Іван Фтіц розповів, що «на сегодняшній день компанія планує вкласти в Маріуполь до 20 млн грн інвестицій. Кількість персонала становитиме 500-600 чоловік  з фондом оплаты до 3,5 млн грн в місяць. Будуть закуплена необхідна місту техніка, відкрито сучасні Центри обслуговування клієнтів.»

«Компанія повина за рік показати результат роботи в Маріуполі. Сподіваємось, що культура обслуговування житлово-комунального фонду стане вище.» – розповів заступник міського голови наприкінці прес-конференції.