Новини

Компанія «МДЛ Запоріжжя» виграла конкурс на обслуговування будинків в місті

Компанія «МДЛ Запоріжжя» виграла конкурс на обслуговування будинків в місті

Компанія «МДЛ Запоріжжя» була визначена переможцем конкурсу на управителя багатоквартирних будинків за двома лотами і за рішенням виконкому міської ради буде обслуговувати багатоквартирні будинки в Олександрівському та Південному мікрорайонах, Правобережної частини Днепоровского і Хортицький райони – всього 1140 будинків загальною площею 3,5 млн метрів.

Генеральний директор міжнародної компанії CIVINITY, до складу якої входить підприємство “Місто для людей Запоріжжя”, Вітольдас Сапожніковас зазначив, що Запоріжжя – не перший український місто, де компанія бере участь в конкурсі.

«Ще до конкурсу ми вже зробили інвестицію і почали працювати субпідрядником, отримавши кілька маленьких тендерів. У Запоріжжі є кілька десятків будинків, де поточний ремонт цього літа проводили ми, і городяни можуть самі подивитися якість нашої роботи. У нас є чіткий план, є інвестиції, є цілі, яких ми хочемо тут досягти. Наші переваги – всеукраїнський колл-центр зі зворотним зв’язком і контролем виконаних робіт, мобільні аварійні і робочі бригади, європейські стандарти якості », – розповів він.

Нагадаємо, українська компанія «Місто для людей» в грудні минулого року стала частиною європейської групи компаній Civinity. Штаб-квартира компанії знаходиться в Києві. Представництва компанії відкриті містах: Кременчук, Рівне, Запоріжжя, Івано-Франківськ. Так, в Кременчуці компанія обслуговує більше половини житлового фонду. З урахуванням будинків в Запоріжжі, в управлінні компанії буде близько 5 млн кв.м житла.

CIVINITY – перша європейська компанія, яка вийшла на ринок житла в Україні. Група підприємств Civinity була заснована в 1991 р і вже майже 25 років успішно здійснює діяльність керуючої організації. Група є другою за величиною керуючої організацією в Литві. На сьогоднішній день в управлінні компанії 5,7 млн ​​квадратних метрів житлової нерухомості і 1,15 млн квадратних метрів комерційної в п’яти країнах. У Вільнюсі компанії довірили обслуговувати міську ратушу – найстаріша будівля в Вільнюсі, яке було побудовано в XV столітті. На підприємствах групи впроваджена сертифікована система менеджменту якості, що відповідає вимогам стандартів ISO 9001 та ISO 14001.