Новини

«Місто для людей» обладнає тисячі житлових будинків світлодіодними лампами

«Місто для людей» обладнає тисячі житлових будинків світлодіодними лампами

У 2018 року місця загального користування в багатоквартирних будинках в Запоріжжі, Маріуполі та Кременчуці, що знаходяться під управлінням групи компаній «Місто для людей», обладнають сучасними LED-світильниками.

Інвестиційна програма з бюджетом понад 20 млн. гривень передбачає заміну всіх без винятку ламп в під’їздах на безпечні енергоефективні світлодіодні світильники.

Загалом планується встановити 45,5 тисяч ламп в 1140 будинках в Запоріжжі, в 1036 будинках в Маріуполі та в 421 будинку в Кременчуці.

На кінець січня 2018 року вже встановлено 3 тисячі ламп в Кременчуці, по 200 ламп в Запоріжжі та Маріуполі.

LED-світильники постачає харківська фірма «LEDLIFE».

Коментуючи цей небувалий для ЖКГ України проект Павліна Левчук, директор з обслуговування компанії «Місто для людей», підкреслила: «Багато будинків, які ми отримали в управління, знаходяться у жалюгідному стані. В деяких під’їздах освітлення не було роками. Складаючи план ремонтів на 2018 рік, ми вирішили не латати дірки, а запровадити якісно нове комплексне рішення.

Світлодіодні антивандальні світильники дозволять зекономити на ремонті і витратних матеріалах, а заощадженні кошти ми плануємо направити на ремонт дахів та інші потреби будинків».

Довідка: робочий ресурс сучасних світлодіодних ламп становить близько 50 тисяч годин, а споживання електроенергії в рази нижче, ніж у звичайних ламп розжарювання. Корпус ламп вироблено з міцних матеріалів, що робить їх стійкими до зовнішніх пошкоджень. Лампи не містять шкідливих речовин і ртуті.

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua