Новини

«Місто для людей Сервіс» розпочала обслуговувати 180 житлових будинків в Мелітополі

«Місто для людей Сервіс» розпочала обслуговувати 180 житлових будинків в Мелітополі

У лютому 2018 року компанія ТОВ «Місто для людей Сервіс» розпочала технічне обслуговування багатоповерхових житлових будинків сектора Житломасив в південній частині міста Мелітополь, Запорізька область. «Місто для людей Сервіс» діє як підрядна організація комунального підприємства «Житломасив».

«Місто для людей Сервіс» перемогла у тендері, що був проведений КП «Житломасив» через систему «Prozorro» наприкінці минулого року. Тендер було проведено з метою демонополізації ринку комунальних послуг в м. Мелітополь та поліпшення якості послуг. За словами директора КП «Житломасив» Сергія Павленка, «Місто для людей Сервіс» перемогла в тендері завдяки іншому підходу в обслуговуванні, до виконання заявок, більш оперативному реагуванню. Компанія має цілодобовий кол-центр, власну спецтехніку.

«Місто для людей Сервіс» виступить підрядником КП «Житломасив» по низці послуг, а, саме: прибирання прибудинкової території; технічне обслуговування систем водопостачання та каналізації, електропостачання, систем протипожежної автоматики та інших внутрішньо будинкових інженерних мереж; поточний ремонт конструктивних елементів, дахів, під’їздів, тощо.

З появою нової обслуговуючої організації розмір квартплати для населення не змінився. Виконавцем послуг та одержувачем коштів залишається комунальне підприємство «Житломасив», яке буде розраховуватися з підрядником.

Перелік будинків, де технічне обслуговування житлового фонду буде здійснювати компанія «Місто для людей Сервіс»: http://zhilmassiv.org.ua/1136-2/

Коментуючи початок роботи компанії в Мелітополі, директор «Місто для людей Сервіс» Наталія Іванова сказала: «Більшість будинків, які ми отримали на обслуговування, – хрущовки, побудовані в 60-70 рр. минулого століття. Будинки і мережі зношені, вимагають серйозних ремонтів і покращень. Але ми не боїмося труднощів, тим більше що у нас вже є успішний досвід обслуговування аналогічних за станом будинків в інших містах України».

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua

Компанія «Місто для людей» спеціалізується на управлінні, технічному обслуговуванні та експлуатації об’єктів житлової і комерційної нерухомості. Група представлена в 5 країнах, де обслуговує 11,63 млн. м2 площі в житлових будинках та 1,15 млн. м2 в комерційних будівлях. В Україні «Місто для людей» обслуговує 1140 житлових будинків у Запоріжжі, 1036 будинків у Маріуполі, 421 будинок у Кременчуці, 180 будинків у Мелітополі та 14 будинків у Києві.