Новини

«Місто для людей Запоріжжя» набирає обертів

«Місто для людей Запоріжжя» набирає обертів

1 листопада 2017 року компанія “Місто для людей” розпочала обслуговування 1140 житлових будинків Запоріжжя. Через три місяці роботи вже можна говорити про перші успіхи.

З початком роботи компанії в Хортицькому районі Запоріжжя відкрив свої двері сучасний Центр обслуговування клієнтів. Найближчим часом буде запущено ще один Центр обслуговування в Олександрівському районі.

За три місяці роботи Центр прийняв близько 3 тисяч звернень мешканців, які були оперативно відпрацьовані. Найчастіше звернення стосувались тарифів, нарахувань, перерахунків, запланованих і фактично виконаних робіт. Також було опрацьовано 2 тисяч письмових звернень.

Компанія налагодила процедуру прийому заявок від мешканців, які можна подати на цілодобову «гарячу лінію» компанії або в муніципальну службу 15-80. Всі отримані заявки направляються в СRM- систему, яка дозволяє оперативно планувати і відслідковувати хід виконання заявок. За три місяці роботи було отримано 24.223 заявки, з яких 19.324 виконано.

Для швидкого реагування мобільними ремонтними бригадами на заявки про виникнення аварійних ситуацій було закуплено 9 нових автомобілів FIAT та інша спеціалізована техніка. Компанія забезпечила майстрів, працівників з комплексного прибирання, сантехніків та електриків зручною робочою формою, інвентарем та якісними витратними матеріалами.

«Місто для людей Запоріжжя» успішно впоралася з поточними роботами з прибирання та вивезення листя, прибиранням снігу та посипанням доріжок піско-соляною сумішшю.

Протягом трьох місяців було відремонтовано 27 ліфтів, 18 з яких були виведені з ладу «мисливцями за металом». Паралельно з ремонтом було проведено антивандальні заходи: укріплення решіток на вікнах машинних приміщень, встановлення металевих дверей та нових замків.

За результатами проведених робіт компанія отримала від мешканців кілька сотень вдячних відгуків.

Говорячи про найближчі плани, директор ТОВ «Місто для людей Запоріжжя» Євген Деркач розповів: «У листопаді-грудні ми провели повний огляд усього житлового фонду, який знаходиться в управлінні компанії. За результатами було сформовано пакет дефектних відомостей та складено план виконання поточних ремонтів на 2018 рік. Багато з ввірених нам будинків не ремонтувались роками, тому на нас чекає багато роботи, щоб привести житловий фонд в належний стан.

Ремонтні роботи вже ідуть. В найближчі два місяці плануємо відремонтувати 39 під’їздів на 23 адресах».

У січні розпочато масштабний проект з оснащення всіх без винятку під’їздів будинків, що обслуговуються компанією, енергоефективними світлодіодними лампами. В рамках проекту в Запоріжжі планується встановити 23 тисячі LED-світильників. Роботи будуть проведені в першому півріччі 2018 року.

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua

В Україні «Місто для людей» обслуговує 1140 житлових будинків у Запоріжжі, 1036 будинків у Маріуполі, 421 будинок у Кременчуці й 14 будинків у Києві.