Новини

Ситуації, що перешкоджають роботі компаній-управителів

Ситуації, що перешкоджають роботі компаній-управителів

Група компаній «Місто для людей» обслуговує близько 2800 багатоквартирних будинків у п’яти українських містах. Ми зібрали причини, які часто перешкоджають компанії оперативно і якісно виконувати свої функції.

«Місто для людей Запоріжжя» вийшла на повну потужність роботи

Через півроку після початку обслуговування майже половини багатоквартирних житлових будинків Запоріжжя «Місто для людей Запоріжжя» впевнено йде до своєї великої мети – приведення до ладу  житлового фонду, що обслуговує компанія.

«Місто для людей Маріуполь» відкрила новий ЦОК

В Кальміуському районі Маріуполя запрацював новий Центр обслуговування клієнтів, який знаходиться за адресою пр. Нікопольський, 137.

До уваги інвесторів ЖК «Французький квартал 2» в Києві

В цьому повідомленні можна ознайомитись з текстом договору та графіком огляду квартир.

«Місто для людей» розпочала обслуговувати ЖК «Французький квартал 2» у Києві

«Місто для людей Французький квартал 2», що входить до групи компаній «Місто для людей», підписала договір на обслуговування ЖК «Французький квартал 2», що розташований на Печерську за адресою вул. Предславинська, 40, 53, 55а, 57, 55.

«Місто для людей Маріуполь» готує тепломережі будинків до нового опалювального сезону

Роботи з ремонту тепломереж, що проводять співробітники «МДЛ Маріуполь» в будинках, що обслуговує компанія, є частиною міської програми підготовки об’єктів ЖКГ Маріуполя до зими. Завершення робіт заплановано на 15 вересня 2018 року.

Співробітники «Місто для людей» перевдяглися у демісезонну форму

З настанням тепла технічний персонал компаній групи «Місто для людей» отримав весняно-літню робочу форму, яка складається з куртки, штанів, футболки, кепки та сигнального світлоповертаючого жилета.

500 співробітників «Місто для людей Запоріжжя» взяли участь у толоці  

21 квітня 2018 року колектив компанії «Місто для людей Запоріжжя» працював на прибиранні території в декількох районах міста: Олександрівському, Дніпровському, Хортицькому та Комунарському. Саме в цих районах розташовані житлові будинки, які обслуговує компанія.

«Місто для людей» інвестує 20 млн. гривень в освітлення багатоквартирних будинків

Протягом наступних трьох місяців всі будинки, які обслуговують компанії групи у Запоріжжі, Маріуполі, Кременчуці та Мелітополі, будуть обладнані сучасними LED-лампами.