Новини

Телеканал TV5 (Запоріжжя): Коли управитель працює

Телеканал TV5 (Запоріжжя): Коли управитель працює

ОСББ «Запорізького козацтва 17» вибрали «Місто для людей Запоріжжя» управляючою компанією для свого будинку в лютому 2018 року. Це вже восьме ОСББ у місті, що обслуговує компанія.

«Місто для людей» інвестує 20 млн. гривень в освітлення багатоквартирних будинків

Протягом наступних трьох місяців всі будинки, які обслуговують компанії групи у Запоріжжі, Маріуполі, Кременчуці та Мелітополі, будуть обладнані сучасними LED-лампами.

Компанії групи «Місто для людей» розпочали масштабні ремонти житлового фонду

Під управлінням групи компаній «Місто для людей» знаходиться 8 млн. кв. м житлових площ в 2800 багатоквартирних будинках.

О.Сіора: «Почавши отримувати зворотний зв’язок від кожного мешканця-заявника, ми вийдемо на якісно новий рівень обслуговування»

Про процедуру прийому, виконання та оцінки якості виконання заявок розповів Олександр Сіора, керівник операційного напрямку групи компаній «Місто для людей».

«Місто для людей Маріуполь» відзвітувала про перші 100 днів роботи

1 грудня 2017 року компанія «Місто для людей Маріуполь» розпочала обслуговування 1036 житлових будинків Маріуполя загальною площею 2,4 млн. кв. м в Центральному, Приморському та Кальміуської районах Маріуполя.

Урядовою допомогою на енергоефективність зможуть скористатися понад 180 тисяч українських родин

Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити».

Чому ОСББ вигідно залучити управляючу компанію для обслуговування будинку

Першим кроком після створення ОСББ є рішення про те, хто буде обслуговувати будинок і прибудинкову територію. Є два шляхи вирішення цього завдання: залучення професійної керуючої компанії або обслуговування будинку силами ОСББ.

Компанія «Місто для людей Запоріжжя» підвела підсумки роботи у лютому 2018 року

В CRM системі компанії було зареєстровано 5758 заявок, з яких було виконано і закрито 3939 заявок, 1819 перебувають в роботі.

Керівництво «Місто для людей Кременчук» особисто спілкується з мешканцями

У 2018 році керівництво управляючої компанії «Місто для людей Кременчук» продовжує практику виїзних зустрічей, під час яких наживо спілкується з жителями будинків, які обслуговує компанія.