Управління проектами з енергоефективності

Управління проектами з енергоефективності

Компанія «Місто для людей» виступає експертом-консультантом при розробці та впровадженні проектів, спрямованих на підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків.

Головною метою таких проектів є зменшення споживання теплової енергії шляхом її раціонального використання (оптимізація систем теплопостачання будинку) і скорочення тепловтрат (утеплення огороджувальних конструкцій). Реалізація таких заходів дозволяє значно зменшити розмір комунальних платежів, підвищити комфорт проживання мешканців, збільшити ринкову вартість житла, а також поліпшити зовнішній вигляд будинку.

Чудовим стимулом для реалізації подібних проектів є державна підтримка енергозбереження, а саме часткова компенсація витрат на матеріали та обладнання. З 2014 року для населення та ОСББ працює Урядова програма «теплих кредитів», попит на яку з кожним роком стрімко зростає. Паралельно з Урядовою діють аналогічні програми на місцях, які дозволяють отримати додаткову компенсацію з місцевих бюджетів.

Станом на березень 2018 року в Україні діють 107 місцевих програм, що на 23% більше, ніж було в лютому минулого року. Також місцеві влади на 28% збільшили обсяг фінансування цих програм – на їх реалізацію у 2018 році виділено 115 млн грн.

Управляюча компанія «Місто для людей» може виступити експертом, який запропонує оптимальне рішення для кожного конкретного будинку з урахуванням поточних проблем і побажань жителів, в тому числі фінансових і технічних можливостей.

Більш детальна інформація за телефоном: +380 (096) 626-66-92 Юрій Матвійчук

 

Читайте також: Зниження енергоспоживання в багатоквартирних будинках до 50-60% – від ідеї до реалізації