Новини

Суд підтвердив законність роботи ТОВ «Місто для людей Запоріжжя» з обслуговування житлових будинків Запоріжжя

Суд підтвердив законність роботи ТОВ «Місто для людей Запоріжжя» з обслуговування житлових будинків Запоріжжя

Постанова, що була прийнята 7 березня 2018 року судовою колегією Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, підтвердила законність проведення міським виконавчим комітетом Запорізької міськради конкурсу про призначення керуючих компаній для обслуговування багатоквартирних житлових будинків в місті Запоріжжі.

Апеляційні скарги виконавчого комітету Запорізької міської ради, ТОВ «Місто для людей Запоріжжя», ТОВ «Керуюча компанія« Мрія» суд задовольнив в повному обсязі і скасував рішення Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя від 14 грудня 2017 року.

Позов до суду був поданий громадянином України Ярославом Гришиним, який є депутатом Запорізької обласної ради. Він вимагав визнати незаконним і скасувати рішення виконкому про призначення управителів багатоквартирними будинками Запоріжжя. Керуюча компанія «Місто для людей Запоріжжя», разом з іншими залученими у даному судовому розгляді сторонами, не погодилась з прийнятим на користь Ярослава Гришина рішенням Орджонікідзевського суду. Компанія скористалася своїм правом і в установленому законом порядку звернулася до суду з апеляційною скаргою на постанову Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя.

Коментуючи цей судовий прецедент, провідний юрисконсульт «Місто для людей Запоріжжя» Ірина Шибеко звернула увагу на такі факти: «З самого початку Ярослав Гришин не був належним позивачем по цій справі, і суд першої інстанції повинен був відмовити йому в задоволенні позову. Позивачем міг виступати тільки співвласник багатоквартирного будинку, а Ярослав Гришин лише зареєстрований в одній з квартир будинку №9 по вулиці Вороніна, але не є її власником.

Якщо говорити про суть справи, то спочатку цей будинок був об’єктом конкурсу, але на момент призначення керуючої компанії був виключений з конкурсної документації у зв’язку зі створенням в ньому товариства співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Цей будинок не укладав договір з жодною із зазначених в позові керуючих компаній, і тому права співвласників будинку ніяк не могли бути ними порушені».

Прес-служба компанії «Місто для людей»
pr@mdl.com.ua

Довідка: 1 листопада 2017 року «Місто для людей Запоріжжя» розпочала обслуговувати 1140 житлових будинків Запоріжжя. Компанія бачить своєю метою приведення до ладу всього житлового фонду, що знаходиться в обслуговуванні компанії.

Компанія «Місто для людей» обслуговує близько 8 млн. кв. м житла в Запоріжжі, Маріуполі, Кременчуці, Мелітополі та Києві.